KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13989256
nr 1398 9256
Björn Forsman
(1917-1990), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 13x18cm, yttermått inklusive ram: 32x38cm
Björn Forsman, svensk bildkonstnär född 1917 i Västerås, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:55:24
24/5 19:51:34
Björn Forsman
Läs mer om Björn Forsman